internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Thriller
Bij u in huis op: donderdag
Bestel vóór: 13:00


Steve Berry

De verdwenen orde

€ 21.99


Steve Berry – De verdwenen orde (The Lost Order), voor de fans van Dan Brown en Ken Follett.

Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaarden miljarden aan gestolen goud en zilver, wat door het hele land verborgen werd. Nu, ruim honderdvijftig jaar later zijn twee nazaten van de Ridders op zoek naar de schatten. Cotton Malone raakt betrokken op een manier die hij niet had kunnen voorzien. Via de achterkamers van het Smithsonian instituut, de bossen in Arkansas tot de bergen in Nieuw Mexico; de jacht op een lang verloren schat is niet zonder gevaar, vooral nu politiek Washington zich erin mengt…

De boeken van Steve Berry wordt alom geprezen vanwege hun rijkdom aan historische details en de grondige research.

‘Steve Berry leert je bij elk boek weer veel over de geschiedenis en hij combineert dat met een ongekende vaart en spanning.’ David Baldacci


Extra informatie: 
Paperback / softback
528 pagina's
April 2019
663 gram
228 x 151 x 39 mm
De Fontein Romans & Spanning
Achterkant:
Bekijk de achterkant


Bij u in huis op: donderdag
Bestel vóór: 13:00
Dit artikel is aanwezig in onze winkel