internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
Vincent van Gogh Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Home pagina Vincent van Gogh
Vincent van Gogh
Vincent van Gogh Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        

i.v.m de huidige situatie zijn wij telefonisch niet bereikbaar, stel uw vraag svp via email.

Wij zetten het beschikbare personeel in om uw zendingen op tijd te verzenden.
Op dit moment gaat de bezorging van PostNL en de pakketdiensten nog gewoon door.
Hou wel rekening met enige vertraging.

Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Rebecca Sky

The Love Curse: Heartstruck

Book 2

€ 11.95


What if you had the power to make any boy fall in love with you? Addictive romance with a fantasy twist for fans of Holly Smale, Ally Carter, and Zoe Sugg.



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
384 pagina's
Januari 2019
441 gram
198 x 129 x 31 mm
Hachette Children`s Group gb


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen