internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
Vincent van Gogh Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Home pagina Vincent van Gogh
Vincent van Gogh
Vincent van Gogh Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        

i.v.m de huidige situatie zijn wij telefonisch beperkt bereikbaar, stel uw vraag svp via email.

Wij zetten het beschikbare personeel in om uw zendingen op tijd te verzenden.
De bezorging door PostNL en de pakketdiensten kan 1 tot 2 werkdagen langer duren.
Wij hebben geen invloed op de bezorging en hopen op uw begrip..

Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Bij u in huis op: donderdag
Bestel vóór: 21:00


Niven, Jennifer

All the Bright Places

€ 13.95

}The Fault In Our Stars{ meets }Eleanor & Park{ in this compelling story about a girl who learns to live from a boy who intends to die. Tackles the difficult issue of teenage depression with sensitivity and grace. Ideal for fans of John Green, Jay Asher and Rainbow Rowell. Ages: 12+


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
388 pagina's
Januari 2015
300 gram
198 x 129 x 25 mm
Penguin Books UK us
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Bij u in huis op: donderdag
Bestel vóór: 21:00