internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
Vincent van Gogh Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Home pagina Vincent van Gogh
Vincent van Gogh
Vincent van Gogh Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        

i.v.m. de drukte kan de bezorging 1 tot 2 werkdagen langer duren.


Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Bij u in huis op: dinsdag
Bestel vóór: 21:00


Lulu Taylor

De sneeuwengel

Drie vrouwen, twee generaties. En een geheime liefde vol gevaar.

€ 12.50


Een verboden liefde heeft gruwelijke consequenties

Een spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman

Cressida Felbridge is een graag geziene verschijning in de Londense high society in de jaren zestig. Ze is verloofd met een rijke man en haar invloedrijke vader wil haar voor haar huwelijk een portret geven. Op het moment dat Cressie de schilder Ralph Few ontmoet weet ze dat haar leven volledig zal veranderen. Zij en Ralph worden halsoverkop verliefd, maar Ralph is nog steeds getrouwd. En zijn manipulatieve vrouw is niet van plan hem zomaar te laten gaan.

Decennia later staat Emily Conway op het punt alles te verliezen wat ze liefheeft. Will, haar man en vader van haar kinderen, is door een onbetrouwbare zakenpartner volkomen bankroet, ze zijn alles kwijt. In zijn wanhoop rijdt hij met Emily in de auto van een klif. Pas als Emily volledig is hersteld wordt ze op de hoogte gebracht van een mysterieuze erfenis: een haar onbekende vrouw heeft haar een huis op een groot landgoed nagelaten. Is dit huis Emily’s kans op een nieuwe start, of zijn de geheimen van het landgoed te groot om het hoofd te kunnen bieden?


De pers over de boeken van Lulu Taylor

‘Een van de beste titels die dit najaar is verschenen.’ No. 1 Magazine

‘Een geweldig goede, ontspannende thriller, een cadeautje!’ Daily Mirror

‘Een heerlijk sfeervol boek dat leest als een trein.’ The Daily Mail

‘Prachtig geschreven. Ga het lezen en geef je eraan over.’ Closer




Extra informatie: 
Paperback / softback
416 pagina's
Januari 2020
541 gram
215 x 140 x 35 mm
Boekerij
Achterkant:
Bekijk de achterkant


Bij u in huis op: dinsdag
Bestel vóór: 21:00



Andere titels binnen de rubriek:
Spannende boeken algemeen
Deze week nieuw verschenen titels binnen deze rubriek:
<b>Galbraith Robert</b>,Troubled Blood
Galbraith Robert
Troubled Blood
Cormoran Strike Book 05

<b>Reid, Iain</b>,I`m Thinking of Ending Things. Media Tie-In
Reid, Iain
I`m Thinking of Ending Things. Media Tie-In

<b>Geert van Istendael</b>,De danseres en het mes
Geert van Istendael
De danseres en het mes


Populaire titels binnen deze rubriek:
<b>Erikson Steven</b>,Second Collected Tales of Bauchelain & Korbal Broach
Erikson Steven
Second Collected Tales of Bauchelain & Korbal Broach
Three Short Novels of the Malazan Empire

<b>Carla Kovach</b>,Stil maar
Carla Kovach
Stil maar
Ze dacht dat hij haar kwam redden. Ze had het mis.

<b>Robert Bryndza</b>,Doods geheim
Robert Bryndza
Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Erika Foster 6

<b>Robert Bryndza</b>,Laatste adem
Robert Bryndza
Laatste adem
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer?
Erika Foster 4

<b>Ron Moerenhout</b>,De vluchtende Hollander
Ron Moerenhout
De vluchtende Hollander
De onmogelijke ontsnapping van Sint-Helena
True Crime

<b>M.J. Arlidge</b>,Nog lange niet
M.J. Arlidge
Nog lange niet
Als de telefoon gaat, heb je nog ??n uur te leven
Helen Grace 9

<b>J.D. Barker</b>,Vergeef me
J.D. Barker
Vergeef me
Sam Porter 3

<b>M.J. Arlidge</b>,Piep zei de muis
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
Helen Grace 2

<b>Robert Bryndza</b>,Koud bloed
Robert Bryndza
Koud bloed
Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
Erika Foster 5

<b>Robert Bryndza</b>,Het meisje in het ijs
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1

<b>Robert Bryndza</b>,Zonder gezicht
Robert Bryndza
Zonder gezicht
Kate Marshall 1

<b>M.J. Arlidge</b>,Klein klein kleutertje
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn?

<b>Atwood Margaret</b>,The Testaments
Atwood Margaret
The Testaments
A Novel

<b>Robert Bryndza</b>,De stalker in de nacht
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood?
Erika Foster 2

<b>Nora Roberts</b>,De komst van de kracht
Nora Roberts
De komst van de kracht
De laatste strijd gaat beginnen
De bron 3