internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Populaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Lisa Zeidner

Layover

€ 13.95


This smart and sexy novel about a woman on the edge promises to appeal to readers of Lauren Groff and Rachel Cusk, as Claire drifts from hotel to hotel - no longer a mother and not sure she wants to continue as a wife



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
256 pagina's
Januari 2018
272 gram
198 x 129 x 20 mm
Pushkin Press gb


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen