internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
Vincent van Gogh Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Home pagina Vincent van Gogh
Vincent van Gogh
Vincent van Gogh Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        

i.v.m de huidige situatie zijn wij telefonisch beperkt bereikbaar, stel uw vraag svp via email.

Wij zetten het beschikbare personeel in om uw zendingen op tijd te verzenden.
De bezorging door PostNL en de pakketdiensten kan 1 tot 2 werkdagen langer duren.
Wij hebben geen invloed op de bezorging en hopen op uw begrip..

Spannende boeken
Literaire thriller
Bij u in huis op: woensdag


Helen Fields

Perfecte resten

€ 13.99


Dwarsligger 630 is Perfecte resten van Helen Fields

De ideale thriller voor fans van Mo Hayder, M.J. Arlidge en Samuel Bjørk.

Het is zijn eerste werkdag bij de Schotse politie en Luc Callanach krijgt meteen het onderzoek naar de moord op een advocate toegewezen. Luc wil zijn nieuwe team en directe collega Ava Turner graag laten zien wat hij waard is, maar de moordenaar is een geduchte tegenstander die zijn sporen vakkundig weet uit te wissen. Dan wordt opnieuw een succesvolle vrouw ontvoerd, en ook haar lot is gruwelijker dan Luc zich ooit had kunnen voorstellen…

Perfecte resten is het eerste deel van een verslavende serie, met in de hoofdrollen Luc Callanach en Ava Turner.

Reacties van lezers:

`Het is geen whodunit thriller, maar hoe en wanneer krijgen ze de dader te pakken en waarom doet hij dit? Gecombineerd met een vlotte schrijfstijl wil je deze thriller echt niet wegleggen.` - Linda op Hebban.nl

`Het verhaal wordt vanuit twee perspectieven geschreven. De ene keer vanuit Luc Callanach en de andere keer vanuit de moordenaar. Als lezer weet je dus al wie de moordenaar is, maar omdat de moordenaar zo meedogenloos is en zo zorgvuldig zijn sporen opruimt, wil je door blijven lezen om erachter te komen wanneer Callanach erachter komt wie de moordenaar is.` - Mariëlle op Hebban.nl




Formaat: Dwarsligger
Dwarsligger® is een compleet boek in een handzaam formaat: net zo klein en licht als een mobiele telefoon en 100% leesbaar. Door zijn compacte formaat en lichte gewicht kan je dwarsligger® gemakkelijk altijd en overal lezen. Ideaal voor bijvoorbeeld onderweg, op vakantie en in bed.

Extra informatie: 
Paperback / softback
720 pagina's
September 2019
110 gram
120 x 83 x 16 mm
Dwarsligger
Achterkant:
Bekijk de achterkant


Bij u in huis op: woensdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel