internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Literaire thriller
Bij u in huis op: dinsdag


Gunnar Staalesen

Grote zus

Varg Veum serie

€ 13.99


dwarsligger 588 Gunnar Staalesen Varg Veum Grote zus Voor de lezers van Stieg Larsson en Henning Mankell Privédetective Varg Veum krijgt bezoek van een vrouw die zich tot zijn verbazing voorstelt als zijn halfzuster. Maar deze Norma is niet gekomen om de familiebanden aan te halen, ze wil dat hij haar petekind zoekt, de negentienjarige Emma. Emma is voor haar studie naar Bergen verhuisd, waar ze een appartement deelde met twee andere jonge vrouwen. Ze vertrok omdat ze een betere kamer had gevonden en sindsdien ontbreekt elk spoor van haar. Ze heeft geen adres achtergelaten en ze neemt haar telefoon niet op. Omdat de politie geen actie onderneemt, hoopt Norma dat Veum wil helpen en hij neemt de opdracht aan. Zijn onderzoek voert hem naar het ruige kustgebied tussen Bergen en Haugesund, waar een criminele motorbende de lakens uitdeelt. Natuurlijk laat Veum zich door het brute geweld niet afschrikken, maar dan neemt de zaak een onverwachte wending die hem ook persoonlijk raakt. Gunnar Staalesen is een Noorse bestsellerauteur. Hij is vooral bekend geworden door zijn thrillerserie met privédetective Varg Veum, die is verfilmd voor televisie en is uitgezonden in Nederland en Vlaanderen.


Extra informatie: 
Paperback / softback
Juli 2019
121 gram
120 x 82 x 18 mm
Dwarsligger
Achterkant:
Bekijk de achterkant


Bij u in huis op: dinsdag