internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
Vincent van Gogh Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Home pagina Vincent van Gogh
Vincent van Gogh
Vincent van Gogh Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        

i.v.m de huidige situatie zijn wij telefonisch niet bereikbaar, stel uw vraag svp via email.

Wij zetten het beschikbare personeel in om uw zendingen op tijd te verzenden.
De bezorging door PostNL en de pakketdiensten kan 1 tot 2 werkdagen langer duren.
Wij hebben geen invloed op de bezorging en hopen op uw begrip..

Spannende boeken
Literaire thriller
Bij u in huis op: zaterdag
Bestel vóór: 21:00


Gunnar Staalesen

Grote zus

Varg Veum serie

€ 13.99


dwarsligger 588 Gunnar Staalesen Varg Veum Grote zus Voor de lezers van Stieg Larsson en Henning Mankell Privédetective Varg Veum krijgt bezoek van een vrouw die zich tot zijn verbazing voorstelt als zijn halfzuster. Maar deze Norma is niet gekomen om de familiebanden aan te halen, ze wil dat hij haar petekind zoekt, de negentienjarige Emma. Emma is voor haar studie naar Bergen verhuisd, waar ze een appartement deelde met twee andere jonge vrouwen. Ze vertrok omdat ze een betere kamer had gevonden en sindsdien ontbreekt elk spoor van haar. Ze heeft geen adres achtergelaten en ze neemt haar telefoon niet op. Omdat de politie geen actie onderneemt, hoopt Norma dat Veum wil helpen en hij neemt de opdracht aan. Zijn onderzoek voert hem naar het ruige kustgebied tussen Bergen en Haugesund, waar een criminele motorbende de lakens uitdeelt. Natuurlijk laat Veum zich door het brute geweld niet afschrikken, maar dan neemt de zaak een onverwachte wending die hem ook persoonlijk raakt. Gunnar Staalesen is een Noorse bestsellerauteur. Hij is vooral bekend geworden door zijn thrillerserie met privédetective Varg Veum, die is verfilmd voor televisie en is uitgezonden in Nederland en Vlaanderen.


Formaat: Dwarsligger
Dwarsligger® is een compleet boek in een handzaam formaat: net zo klein en licht als een mobiele telefoon en 100% leesbaar. Door zijn compacte formaat en lichte gewicht kan je dwarsligger® gemakkelijk altijd en overal lezen. Ideaal voor bijvoorbeeld onderweg, op vakantie en in bed.

Extra informatie: 
Paperback / softback
Juli 2019
121 gram
120 x 82 x 18 mm
Dwarsligger
Achterkant:
Bekijk de achterkant


Bij u in huis op: zaterdag
Bestel vóór: 21:00