internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
Vincent van Gogh Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Home pagina Vincent van Gogh
Vincent van Gogh
Vincent van Gogh Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        

i.v.m. de drukte kan de bezorging 1 tot 2 werkdagen langer duren.


Diverse fiction
Populaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Francesca Jakobi

Bitter

€ 19.95


A darkly compelling, brilliantly moving novel perfect for fans of Zoe Heller, Liane Moriarty, Harriet Lane and Louise Doughty.



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
352 pagina's
Januari 2018
364 gram
198 x 129 x 26 mm
Orion Publishing Co gb


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen