Welkom bij onze webshop
Wij verzenden naar Nederland en België

  • Carla Kovach,Dit heb je verdiend
  • Carla Kovach,Dit heb je verdiend
Carla Kovach,Dit heb je verdiend
Dit heb je verdiend
De perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?
Gina Harte 4
€ 17.99
Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Dit artikel is aanwezig in onze winkel


Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.

‘Een pageturner met een finale die je je nagels kost.’ Libelle over Stil maar, boek van de maand juni

Het enige geluid in huis waren zijn voetstappen in de gang. Zodra hij het licht had aangeknipt, zag hij het bloedspoor over de vloer. Zijn hart begon te bonzen terwijl hij langs het bloed  naar de keuken sloop. ‘Melissa?’ Hij legde zijn oor tegen  de keukendeur.

Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Nu is ze dood en vertoont haar gewurgde lichaam bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden – en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden. Is het Melissa’s echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nóg iemand in het spel – iemand die Melissa al enige tijd in de gaten hield en die inmiddels zijn volgende slachtoffer in het vizier heeft?

In de pers
‘Een echte pageturner.’ Leidsch Dagblad

Stil maar weet M.J. Arlidge en Robert Bryndza te evenaren. Zodra je de eerste zin leest, kun je het boek niet meer wegleggen.’ NBD Biblion

‘Pageturner-spanning en uiteindelijk een finale die je je nagels kost. Deze nieuwe serie over detective Gina Harte is een aanrader voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza!’ Boekenleven.nl

‘We kijken uit naar de volgende thriller met Gina Harte in de hoofdrol.’ Thrillzone.nl

‘Een prachtig eerste deel van een serie – Carla Kovach maakt je direct nieuwsgierig naar hoe het verdergaat.’ ***** Chicklit.nl




Extra informatie:
Gina Harte 4
Paperback / softback
320 pagina's
Oktober 2020
462 gram
216 x 141 x 30 mm
EAN: 9789022588260
Boekerij

Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Dit artikel is aanwezig in onze winkel