internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
Vincent van Gogh Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Home pagina Vincent van Gogh
Vincent van Gogh
Vincent van Gogh Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email
ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        

i.v.m de huidige situatie zijn wij telefonisch beperkt bereikbaar, stel uw vraag svp via email.

Wij zetten het beschikbare personeel in om uw zendingen op tijd te verzenden.
De bezorging door PostNL en de pakketdiensten kan 1 tot 2 werkdagen langer duren.
Wij hebben geen invloed op de bezorging en hopen op uw begrip..

Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Bij u in huis op: dinsdag


Andrew Ridker

De weldoeners

€ 22.99


De weldoeners, het veelgeprezen debuut van Andrew Ridker, is een ambitieus familiedrama voor de lezers van Jonathan Franzen en Nathan Hill.

In De weldoeners van Andrew Ridker zit Arthur Alter in zwaar weer. Hij is een middelmatige docent aan een kleine universiteit en kan zijn hypotheek niet meer opbrengen, bovendien werkt hij zijn jongere vriendin op haar zenuwen, en willen zijn volwassen kinderen geen contact meer met hem. Maar zij hebben wél geld – een klein fortuin dat Arthurs overleden vrouw Francine voor hem verborgen hield toen ze nog leefde, en alleen aan de kinderen heeft nagelaten. Zoon Ethan leidt een kluizenaarsbestaan in een chic appartement in Brooklyn en dochter Maggie probeert onbaatzuchtig te zijn, maar dat lukt lang niet altijd. Arthur besluit Ethan en Maggie bij hem thuis uit te nodigen om het weer goed te maken, maar opent daarmee een doos van Pandora vol oud zeer en herinneringen.

De weldoeners is een tragikomische roman over veranderende en verraderlijke familieverhoudingen en de macht van geld. Ridker vestigt in één keer zijn naam als Great American Novelist van een nieuwe literaire generatie.

‘Als je begint in de weldoeners, zul je je meteen realiseren dat je het werk van een groot nieuw talent leest.’ - The Times

‘Een humoristische roman vol psychologisch inzicht in wat goeddoen van een mens vergt. Elke pagina is indrukwekkend.’ -The Daily Mail

‘Een ambitieuze familieroman.’ -The Wall Street Journal

‘Ridker heeft een mondiale blik maar weet tegelijkertijd intieme relaties met verve te beschrijven; zijn werk doet denken aan Jonathan Franzen en Nathan Hill. Het einde biedt hoop op een stralende toekomst. En die ligt ook voor de getalenteerde auteur in het verschiet.’ - The New York Times Book Review




Extra informatie: 
Paperback / softback
360 pagina's
Oktober 2019
460 gram
215 x 137 x 31 mm
Ambo|Anthos
Achterkant:
Bekijk de achterkant


Bij u in huis op: dinsdag
Dit artikel is aanwezig in onze winkel



Andere titels binnen de rubriek:
Vertaalde literaire roman,novelle
Deze week nieuw verschenen titels binnen deze rubriek:
<b>Bella  Andre</b>,Jij bent de ware
Bella Andre
Jij bent de ware
Seattle Sullivans 2

<b>Elena  Ferrante</b>,Kronieken van de liefde
Elena Ferrante
Kronieken van de liefde

<b>Albert  Cossery</b>,De luiaards in de vruchtbare vallei
Albert Cossery
De luiaards in de vruchtbare vallei

<b>Tomoka  Shibasaki</b>,Lentetuin
Tomoka Shibasaki
Lentetuin

<b>Samuel  Beckett</b>,Wachten op Godot
Samuel Beckett
Wachten op Godot

<b>Joël  Dicker</b>,De verdwijning van Stephanie Mailer
Joël Dicker
De verdwijning van Stephanie Mailer

<b>Pierre  Jarawan</b>,Lied voor de vermisten
Pierre Jarawan
Lied voor de vermisten

<b>Cristina  Caboni</b>,Het huis met de spiegels
Cristina Caboni
Het huis met de spiegels

<b>Amélie  Nothomb</b>,Dorst
Amélie Nothomb
Dorst

<b>Liane  Moriarty</b>,Drie wensen
Liane Moriarty
Drie wensen

<b>Nico  Bagrationi, Nico de Boer</b>,Bij de Boeren
Nico Bagrationi, Nico de Boer
Bij de Boeren
herinneringen

<b>Richard  Russo</b>,Er is een kans
Richard Russo
Er is een kans

<b>Philip K.  Dick,</b>,De man in het hoge kasteel
Philip K. Dick,
De man in het hoge kasteel

<b>Santa  Montefiore</b>,Onder de Italiaanse zon
Santa Montefiore
Onder de Italiaanse zon
Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane

<b>Tessa  Bailey</b>,De make-over
Tessa Bailey
De make-over

<b>Gill  Sims</b>,Waarom het mama geen zak kan schelen
Gill Sims
Waarom het mama geen zak kan schelen

<b>Ane  Riel</b>,Beest
Ane Riel
Beest

<b>George  Orwell</b>,1984
George Orwell
1984


Populaire titels binnen deze rubriek:
<b>Lucinda  Riley</b>,Zon
Lucinda Riley
Zon

<b>Lucinda  Riley</b>,De zeven zussen
Lucinda Riley
De zeven zussen

<b>Pascal  Mercier</b>,Het gewicht van de woorden
Pascal Mercier
Het gewicht van de woorden

<b>Albert  Camus</b>,De pest
Albert Camus
De pest

<b>Sandro  Veronesi</b>,De kolibrie
Sandro Veronesi
De kolibrie

<b>Meg Waite  Clayton</b>,De laatste trein naar vrijheid
Meg Waite Clayton
De laatste trein naar vrijheid

<b>Lucinda  Riley</b>,Schaduw
Lucinda Riley
Schaduw

<b>Nino  Haratischwili</b>,Het achtste leven (voor Brilka)
Nino Haratischwili
Het achtste leven (voor Brilka)

<b>Franco  Faggiani</b>,Het jaar dat Shizo Kanakuri verdween
Franco Faggiani
Het jaar dat Shizo Kanakuri verdween

<b>Paolo  Cognetti</b>,Zonder de top te bereiken
Paolo Cognetti
Zonder de top te bereiken

<b>Lucinda  Riley</b>,Storm
Lucinda Riley
Storm

<b>Nazanine  Hozar</b>,Aria
Nazanine Hozar
Aria

<b>Lucinda  Riley</b>,Maan
Lucinda Riley
Maan

<b>Jenny  Colgan</b>,Zomer in de kleine bakkerij
Jenny Colgan
Zomer in de kleine bakkerij
De kleine bakkerij aan het strand 2

<b>Corina  Bomann</b>,Agneta`s erfenis
Corina Bomann
Agneta`s erfenis
Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
Vrouwen van de Leeuwenhof 1