Op 4 mei herdenken we de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op 5 mei vieren we de bevrijding van Nederland en staan we stil bij het belang van vrijheid. Ieder jaar vraagt het Nationaal Comité 4 en 5 mei twee andere auteurs de 4 en 5 mei-voordrachten te schrijven.
Tijdens de Nationale Herdenking op 4 mei houdt musicus en cabaretier Diederik van Vleuten de 4 mei-voordracht in
De Nieuwe Kerk in Amsterdam. Zijn voordracht heeft als titel `Als de taal tot stilstand komt.` De Nationale Viering Bevrijding op 5 mei start in Almere met de 5 mei-lezing van microbioloog en schrijver Rosanne Hertzberger. Haar lezing draagt als titel `Ik kies voor optimisme.`
De NOS doet live verslag van beide voordrachten. Een boekje met beide lezingen is vanaf 5 april voor € 5,- in de boekhandel te koop.
Extra informatie:
Paperback / softback
40 pagina's
April 2019
59 gram
185 x 114 x 7 mm
EAN: 9789059654952
CPNB Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek