internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Spannende boeken algemeen
Bij u in huis op: vrijdag
Bestel vóór: 17:00


Dan Vyleta

Smoke

Van € 11.99 voor € 11.95

'JK Rowling meets Charles Dickens' Metro. Imagine a world in which your sin is visible... addictive and intoxicating, 'sMoke is a Dickensian, thrilling, rich novel for fans of Philip PULLMAN, The 'sEcret Hi'sTory and The 'sHadow Of The WIND.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
448 pagina's
Maart 2017
198x131x31 mm
Orion gb

Bij u in huis op: vrijdag
Bestel vóór: 17:00
Dit artikel is aanwezig in onze winkel